Справжнє свято з Event cards

Раздел - Блоги про Одессу

Надзвичайно вдячна долі за той день, коли «гуляючи» лабіринтами інтернету, випадково натрапила на сайт компанії “Event cards”. Скажу Вам відверто, що, звернувшись до працівників сайту вперше, я досить суттєво нервувала. Річ у тому, що саме на той час ми з чоловіком готувалися до весілля. Власне і в інтернеті я і шукала різноманітні весільні аксесуари і приємні дрібнички.

Весільні клопоти

Ознайомившись з пропозицією компанії, я зрозуміла, що це саме те, що мені потрібно. Я змогла одразу замовити і запрошення, і оригінальні номерки на весільний стіл, дерево і книгу побажань. Перелік всієї продукції, яку ми з чоловіком замовили в компанії, зайняв би напевне, пів сторінки. Скажу лише, що мене надзвичайно вразила виготовлена майстрами подушечка для весільних обручок, а моїх гостей – оригінальні дерев'яні запрошення. В моєї колежанки таке запрошення і сьогодні стоїть на креденсі у вітальні.

Приємні згадки залишилися в нас і після спілкування з представниками компанії. Причому, починаючи з перших розмов з менеджером під час формування замовлення і, закінчуючи працівниками, котрі виготовляли різноманітні прикраси зі стрічок і декорували посуд. Власне, завдяки оперативній роботі працівників компанії, котрі зробили все необхідне навіть раніше домовлених між нами термінів, ми з чоловіком були зовсім спокійні вже задовго до весілля. Наше свято безперечно вдалося і велику роль в цьому зіграла компанія “Event cards”.

Корпоративи і хрестини

Власне тому, немає нічого дивного, що коли за деякий час після весілля моєму чоловікові доручили підготувати для усіх працівників офісу святкові новорічні листівки, в нас навіть і сумніву не було, що потрібно звертатися в “ Event cards”. Звичайно, що і цього разу все відбулося на висоті. Листівки надзвичайно сподобалися працівникам, вразили своєю оригінальністю і професійним виконанням. Координати компанії чоловік жартома «продавав» колегам за шоколадки, які з задоволенням з'їдаю я сама. Очікуючи нашого первістка, я наперед точно знаю, яка компанія буде виготовляти для нас запрошення на хрестини малюка – звичайно “ Event cards”.

Надзвичайні подарунки

Та про що тут говорити, якщо, навіть збираючись в гості, ми за два-три дні переглядаємо наш улюблений сайт в пошуках відповідних подарунків. Компанія пропонує подарунки купити онлайн у Львові, а вибір тут (це я скажу як замовник зі стажем) надзвичайно великий і різноманітний.

На сайті компанії можна замовити і дитячі конструктори, виготовлені з високоякісного металу (скажу чесно, тридцятирічний співпрацівник мого чоловіка з задоволенням складає їх сам). Також є в асортименті алкогольні ігри, я взагалі їх вперше побачила саме тут, а мої хлопці – тато з чоловіком у вихідні полюбляють посидіти за алко покером чи алко баскетболом.

Якщо ж Ви збираєтесь на гостину до солідної домогосподарки то, можете обрати на подарунок чудову постільну білизну, чи настільний годинник, чи фото рамку.

Роблячи висновки, можу сміло сказати, що якщо у родині наближається свято, чи ви самі запрошені на забаву – компанія “ Event cards” організує для вас все у найкращому вигляді.

Песни про Одессу

Песни про Одессу

Коллекция раритетных, колоритных и просто хороших песен про Одессу в исполнении одесситов и не только.

Отдых в Одессе

Отдых в Одессе

Одесские пляжи и курорты; детский и семейный отдых; рыбалка и зелёный туризм в Одессе.

2ГИС онлайн

Дубль Гис

Интерактивная карта Одессы. Справочник ДубльГис имеет удобный для просмотра интерфейс и поиск.

Одесский юмор

Одесский юмор

Одесские анекдоты истории и диалоги; замечательные миниатюры Михаила Жванецкого и неповторимые стихи Бориса Барского.