Володимир Осипов — православ'я, монархія, національна ідеяРаздел - Блоги про Одессу

Володимир Осипов – відомий публіцист та письменник, історик, політик і патріарх руху царистів. Володимир Осипов понад чверть століття очолює Союз «Християнське Відродження». Ця організація виступає за духовне набуття Росією монарха з Династії Романових. У ХВ входять православні монархісти і русофіли, що відокремилися внаслідок певних ідеологічних розбіжностей від раніше створеного Християнсько-Патріотичного Союзу. Цим рухом ведеться активна громадсько-політична діяльність: організація Хресних ходів, монархічних стоянь, семінарів, читань і зльотів з усіх кінців Росії і з емігрантських кіл з-за кордону. У ХВ організовано власний журнал «Земля», у якому публікуються численні праці на тему російського націоналізму і православного монархізму як основної національної ідеї сучасної Росії. Більша частина публікацій належить перу Володимира Осипова, в послужному списку якого сотні написаних книг, декларацій, статей. Одна зі знакових книг Осипова, «Корінь нації. Нотатки русофіла», стала причиною звинувачення його в екстремізмі. Через це русофоби, які були біля керма влади в РФ, намагалися навіть організувати судовий розгляд. Тільки шляхом протестного руху вдалося зупинити обвинувальний процес.

Втім, до уваги з боку закону до його публіцистичної та громадської діяльності Володимиру Осипову не звикати. За плечима – дві відсидки у таборі для політв'язнів. 15 років цей патріот Росії відсидів ні за що – нині його обидві судимості за антирадянську пропаганду скасовано, і Володимира Осипова повністю реабілітовано. Саме під час відбування першого терміну відбулася зустріч з монархістами і слов'янофілами з ВСХСВН (розшифровка назви цієї підпільної організації – Всеросійський соціал-християнський союз визволення народу). З тих пір свідомість Володимира Осипова як переконаного монархіста і російського націоналіста повністю сформувалася.

Коротка біографічна довідка

Володимир Миколайович Осипов має походження з родини шкільних вчителів. Під час народження Володі в 1938 році сім'я Осипових проживала у Сланцях Ленінградської області. Дитинство Володі пройшло в евакуації під час Великої Вітчизняної Війни, де у 6-річному віці у місцевому храмі в Саратовській області (м. Пугачов) хлопчика було хрещено у православну віру.

Закінчити престижну освіту в МДУ ім. Ломоносова не вдалося. Цьому завадило «незручне», на погляд КДБ, знайомство з політично неблагонадійним студентом Анатолієм Івановим. Володимира Осипова було виключено з вузу за відкриту підтримку Іванова, якого на той момент вже було арештовано КДБ. Вищу освіту було отримано в Московському педагогічному інституті на кафедрі історичного факультету.

За роки свого насиченого подіями життя, в перервах між політичним термінами ув'язнення, Володимир Осипов працював учителем історії, пожежником, економістом у відділі постачання і експедитором. Але головним його покликанням все ж стала громадська і політична діяльність, а також письменницька творчість.

Джерело: новости Украины

Песни про Одессу

Песни про Одессу

Коллекция раритетных, колоритных и просто хороших песен про Одессу в исполнении одесситов и не только.

Отдых в Одессе

Отдых в Одессе

Одесские пляжи и курорты; детский и семейный отдых; рыбалка и зелёный туризм в Одессе.

2ГИС онлайн

Дубль Гис

Интерактивная карта Одессы. Справочник ДубльГис имеет удобный для просмотра интерфейс и поиск.

Одесский юмор

Одесский юмор

Одесские анекдоты истории и диалоги; замечательные миниатюры Михаила Жванецкого и неповторимые стихи Бориса Барского.