Кращі з кращих: навушники Beats by Dr. Dre

Раздел - Обзор

Кращі з кращих: навушники Beats by Dr. Dre

Якщо говорити про різні світові авторитетні рейтинги аудіо-аксесуарів, то в них на перших позиціях вже давно влаштувалися навушники Beats by Dr. Dre. Професіонали зі світу музики, а також прості меломани в Одесі віддають їм перевагу не тільки за фірмове звучання, але і за бездоганний дизайн, який заслуговує окремих багатогодинних розмов.

Навушники Beats by Dr. Dre

Щорічно бренд радує своїх шанувальників все новими і удосконаленими моделями. Ми ж вирішили скласти ТОП-4 популярних Бітс і включити в нього кращі навушники Beats by Dr. Dre всіх часів, не обмежуючись останніми розробками.

Студійна якість звуку Studio 2

Кращі з кращих: навушники Beats by Dr. Dre

Одними з найбільш продаваних аудіо-аксесуарів в Україні, виробництва легендарного бренду, є Studio 2. Варто почути лише кілька акордів улюбленої пісні в цих Бітс, як відразу ж стає зрозуміла причина, по якій вони припали до душі цінителями якісного звуку. У них відмінно реалізована функція адаптивної шумоізоляції, завдяки якій ніякі сторонні звуки не втручаються в музичну ідилію, створену Beats. В описі Студіо 2 можна часто прочитати про те, що вони дають шанс почути улюблені треки в студійній якості, і це не перебільшення - так воно є насправді.

Максимально комфортне прослуховування музики в Solo 2

Кращі з кращих: навушники Beats by Dr. Dre

Ще одні накладні навушники, які не можуть залишити байдужими справжніх одеських меломанів - це Solo 2 by Dr. Dre. Вони відрізняються більш компактними розмірами, ніж Studio, але це ніяк не впливає на їх кристально чисте і об'ємне звучання, що дозволяє розчути кожну музичну ноту улюблених композицій. Крім того, ці Бітс характеризуються зручною ергономікою. Їх чаші, а відповідно - амбушюри, розміщені під кутом, що забезпечує максимально комфортне прослуховування протягом тривалого часу.

Потужність вакуумних Tour 2.0

Кращі з кращих: навушники Beats by Dr. Dre

Вакуумні Бітс заслуговують не меншої уваги, ніж накладні. Першими в рейтинг «Кращі навушники вкладиші Beats» можна включити Tour 2.0. Вони мають привабливий мінімалістичний дизайн, відрізняються потужним і гучним звуком, незважаючи на свою компактність, а ще продаються за доступною ціною. Тури дають можливість відчути бездоганність технологій прославленого бренду кожному, чим і пояснюється їх популярність. Доречі, ось корисний лінк - http://beats.kiev.ua/catalog/beats-tour-2-new, тут ще можна знайти цю модель у продажу та отримати знижку. Що мені особливо подобається, що ця модель оснащена функцією Controltalk, яка передбачає наявність мікрофона і пульта дистанційного керування, що дозволяє використовувати їх в якості гарнітури. Саме з цієї причини Tour 2.0 включають в ТОП навушників Beats для телефону.

Powerbeats 2 Wireless від Леброна Джеймса

Кращі з кращих: навушники Beats by Dr. Dre

В продовження теми вакуумних навушників не можна не відзначити Powerbeats 2 Wireless. Цей суперсучасний аудіо-аксесуар розроблений за участю відомого баскетболіста Леброна Джеймса. Він відповідає всім вимогам людей, які пов'язані зі спортом, або просто ведуть активний спосіб життя. Бездротові Powerbeats 2 мають кліпсу-кріплення, яка утримує їх і не дозволяє випасти під час бігу або стрибків. На відміну від інших моделей, дана відрізняється відкритим типом акустики, що дозволяє під час прослуховування музики чути звуки навколишнього середовища. ТОП навушників вкладишів Beats неможливо уявити без Powerbeats 2 Wireless.

Песни про Одессу

Песни про Одессу

Коллекция раритетных, колоритных и просто хороших песен про Одессу в исполнении одесситов и не только.

Отдых в Одессе

Отдых в Одессе

Одесские пляжи и курорты; детский и семейный отдых; рыбалка и зелёный туризм в Одессе.

2ГИС онлайн

Дубль Гис

Интерактивная карта Одессы. Справочник ДубльГис имеет удобный для просмотра интерфейс и поиск.

Одесский юмор

Одесский юмор

Одесские анекдоты истории и диалоги; замечательные миниатюры Михаила Жванецкого и неповторимые стихи Бориса Барского.