Як приготувати смачний шашлик: 3 кращих рецепта

Раздел - Блоги про Одессу

Підготовка до пікніка - завжди приємна суєта: ви обмірковуєте, що потрібно взяти з собою, як зробити відпочинок максимально приємним і комфортним, робите заготовки. А також маринуєте м'ясо, заради якого і організується вилазка. Здорово, коли виходить посмажити відмінний шашлик, але буває, робите все правильно, а м'ясо смачним не назвеш.

Як приготувати смачний шашлик

У таких випадках настрій відразу пропадає і в голові крутяться питання: «Ну чому? Що пішло не так? »Виявляється, є цілий ряд дій, про які навіть думати не варто, якщо хочете, щоб м'ясо добре присмажився, але при цьому залишилося соковитим і не пригоріло. Ми розповімо вам про найпоширеніші помилки в приготуванні шашлику, знайомтеся і більше не повторюйте.

Цікаві рецепти смачних маринадів можна знайти тут - https://blog.comfy.ua/ua/najjsmachnishi-marinadi-do-myasa-ta-ribi/. Також в статті є поради стосовно маринаду до риби.

Які помилки можна допустити при приготуванні шашлику?

1. Насадити шматки м'яса на шампур занадто щільно.

Коли м'яса багато, а шампурів мало, більшість з нас намагається використовувати наявний простір по максимуму. Ми починаємо насаджувати шматки м'яса так щільно, що воно складається гармошкою. В такому випадку шашлик просто не зможе прожаритися рівномірно, м'ясо на стиках залишиться сирим. Щоб такого не сталося, залишайте між шматками вільних 0,5 см.

2. Нарізати м'ясо шматками різного розміру.

Кожна господиня знає, що дрібні шматки прожарюються швидше великих. Тому просто нелогічно комбінувати їх на одному шампурі. Найоптимальніший розмір м'яса для шашлику - 3,5..4 см. Намагайтеся відразу ділити м'ясо на однакові шматочки, щоб зайвий раз не протикати їх шампуром, приміряючи один до одного. Через часті проколів шашлик виходить менш соковитим.

3. Комбінувати м'ясо з овочами на шампурі.

Навіщо на одному шампурі готувати, наприклад, цибуля і м'ясо, якщо за час смаження цибулю однозначно згорить? Так і з іншими овочами. Мало того що овочі готуються швидше, в разі згоряння вони ще й передають неприємний смак і аромат шашлику. Просто використовуйте для цієї мети різні шампури.

Шашлик з французькою гірчицею

4. Використовувати рідина для розпалювання.

Здавалося б, хороша економія часу, але ні! Вам же потрібен рівномірний хороший жар, а не сильний вогонь на пару хвилин. Та й плюс до всього, хто знає, з чого роблять подібні рідини? І якими випарами буде приправлено ваше м'ясо.

5. Розпалювати трухляві гнилі дошки та гілки.

Ви ж знаєте, що від дров залежить смак м'яса і то, наскільки довго вугілля будуть зберігати жар? Це факт. Щоб все йшло як по маслу, використовуйте сухі дрова однакового розміру з листяних дерев. А якщо ви віддаєте перевагу покупної вугілля, рекомендуємо розпалювати його за допомогою паперу або трісок.

Песни про Одессу

Песни про Одессу

Коллекция раритетных, колоритных и просто хороших песен про Одессу в исполнении одесситов и не только.

Отдых в Одессе

Отдых в Одессе

Одесские пляжи и курорты; детский и семейный отдых; рыбалка и зелёный туризм в Одессе.

2ГИС онлайн

Дубль Гис

Интерактивная карта Одессы. Справочник ДубльГис имеет удобный для просмотра интерфейс и поиск.

Одесский юмор

Одесский юмор

Одесские анекдоты истории и диалоги; замечательные миниатюры Михаила Жванецкого и неповторимые стихи Бориса Барского.