Як побороти корозію на металоконструкції

Раздел - Обзор

Як відомо, термін життя будь-якого металевого виробу, будь-то елемент вашого будинку, огорожа або навіть диски на колесах автомобіля, безпосередньо залежить від неминучого процесу окислення. Це один з головних недоліків будь-якого металу - при взаємодії з водою, та ще й за активної участі сонця, він швидко окислюється, покриваючись шаром непривабливою іржі. Тим часом, сьогодні існує чимало рішень, що дозволяють це уникнути і продовжити термін служби металевого виробу.

Як побороти корозію на металоконструкції

Полімерне покриття.

Напевно, найпоширеніший, на сьогоднішній день, спосіб захисту металоконструкцій від згубного впливу корозії. Його головна перевага - неймовірна зносостійкість. Таке покриття не боїться впливу води, сонця, а також дуже стійко до механічних пошкодженням, завдяки чому набуло широкого застосування для захисту автомобільних дисків. Як відомо, наші дороги - кращий випробувальний полігон на зносостійкість і, в даному випадку, полімерне покриття себе повністю виправдало.

Ще одним важливим фактором є невисока вартість. Як стверджують фахівці компанії «Захід Колор», що пропонує полімерне покриття для самих різних сфер застосування, такий вид захисту металевих конструкцій дуже вигідний, тому що для повного захисту від корозії досить нанести один шар, тоді як у випадку з фарбою не обійтися декількома шарами. Отже, витрата матеріалу буде набагато нижче, що відіб'ється на загальній вартості нанесення покриття.

Як побороти корозію на металоконструкції

Порошкове фарбування.

Дуже часто порошкове фарбування використовується як додатковий засіб якщо ви хочете крім міцності отримати ще й оригінальний колір і загальний привабливий естетичний вигляд. В такому випадку поверхня металу спочатку обробляється спеціальним розчином з метою повного очищення, після чого в кілька шаром наноситься порошкова фарба. При тому, що вона сама по собі має гарні властивості захисту металу, для повної впевненості в довговічності вироби, зверху вона може покриватися додатковим шаром полімеру. Така конструкція вже точно буде ідеальним поєднанням краси і надміцності.

Як побороти корозію на металоконструкції

Термопластичная фарбування.

Ключовою відмінністю цього способу покриття металоконструкцій є відсутність етапу хімічної обробки, як це відбувається у випадку з порошковим покриттям. При цьому бажаний ефект досягається шляхом впливу на металеву поверхню високих температур, під дією яких порошок фарби розплавляється і рівномірно наноситься на поверхню. Вийшло покриття має підвищену стійкість і використовується для виробів, призначених для роботи в екстремальних температурних умовах. Крім того, термальна фарбування є ідеальним ізолятором електрики, завдяки чому отримала високе поширення в багатьох галузях промисловості.

Песни про Одессу

Песни про Одессу

Коллекция раритетных, колоритных и просто хороших песен про Одессу в исполнении одесситов и не только.

Отдых в Одессе

Отдых в Одессе

Одесские пляжи и курорты; детский и семейный отдых; рыбалка и зелёный туризм в Одессе.

2ГИС онлайн

Дубль Гис

Интерактивная карта Одессы. Справочник ДубльГис имеет удобный для просмотра интерфейс и поиск.

Одесский юмор

Одесский юмор

Одесские анекдоты истории и диалоги; замечательные миниатюры Михаила Жванецкого и неповторимые стихи Бориса Барского.