Перші симптоми втрати слуху та їх види

Раздел - Блоги про Одессу

Варто замислитися, якщо ви раптом починаєте помічати, що часто перепитуєте своїх співрозмовників, їхня мова вам вже не здається такою чіткою, як раніше. Варто звернути увагу на перші тривожні симптоми, коли вмикаєте телевізор настільки голосно, що це починає дратувати оточення, коли починають виникати труднощі у спілкуванні, які супроводжуються незручностями й неприємними відчуттями. В усіх цих та інших випадках багато хто прагне сховатися від усіх, уникати ситуацій, коли доводиться черговий раз перепитувати. Деякі соромляться, що вони погано чують, а даремно.

Перші симптоми втрати слуху та їх види

Що можна зробити?

Важливо своєчасно прийняти правильне рішення і звернутися за кваліфікованою допомогою до фахівців. В Україні багато позитивних відгуків про Центр Слуху «Беттертон», де проводять комплексне діагностичне обстеження слухового апарату.

Погіршення можливості чути тягне за собою багато інших порушень та захворювань, тому так важливо вчасно встановити правильний діагноз. Чим швидше буде виявлена причина розладу роботи слухового апарата, тим простіше й швидше можна буде знайти ефективне лікування, або хоча б попередити розвиток погіршення стану і появи нових захворювань.

Основні види порушення слуху

Органи слуху поділяються за принципом своєї дії на два елементи, перший з яких проводить звук (середнє, зовнішнє вухо), а другий відповідає за сприйняття звуку (слуховий нерв, центр головного мозку, равлик). Виходячи з цього поділу, класифікують три основних види порушення органів слуху:

  • сенсоневральне;
  • змішане;
  • кондуктивне.

Кондуктивні порушення слухового апарату протікають в області зовнішнього та середнього вуха. При цьому захворюванні погіршується проведення звуків, а їх сприйняття не змінюється. Тобто пацієнт чує той чи інший звук, але набагато тихіше, ніж зазвичай. Сенсоневральне порушення може виникати в ЦНС або равлику. При розвитку цього захворювання порушення припадає на сприйняття звукових хвиль. Тобто гучність залишається незмінною, але самі звуки сильно спотворюються.

Змішані порушення слухового апарату охоплюють поєднання кондуктивних і сенсоневральних відхилень. При розвитку цього захворювання допомогти пацієнтові можуть тільки слухові апарати (далі СА). Варто також знати, що порушення слуху - це досить складні процеси. Кожен пацієнт має свої індивідуальні особливості. Саме тому необхідно вчасно звернутися до фахівця й пройти кваліфіковану діагностику. В цьому випадку, як ніколи краще попередити розвиток захворювання, ніж потім його лікувати.

Сучасні технології

Не варто боятися слухопротезування. Сучасні слухові апарати дозволяють одержати оптимальний рівень чутності, налагодити зручне спілкування, набути впевненості у собі. Крім того, слухові технології відносяться до системи додаткової стимуляції органів слуху і мають велике значення у їх відновленні. При правильному підборі й використанні СА можна надовго зупинити погіршення стану.

Натуральний, природний зв'язок забезпечує бінауральне слухопротезування (встановлення СА в обидва вуха). Таке технічне рішення дозволить пацієнтові сприймати повноцінну акустичну обстановку навколо нього. Спеціалісти Центру Слуху «Беттертон» гарантують хороший результат й істотне поліпшення можливості чути з використанням інноваційних апаратів. Наші фахівці допоможуть у складній ситуації впоратися з проблемами, налагодити й налаштувати прилад для подальшого гармонійного існування в соціумі.

Цей центр знаходиться у місті Львів. З Одеси зручно доїхати потягом. Час у дорозі всього 12 з половиною годин. У Львові вам допоможуть у вирішенні багатьох проблем, пов'язаних з органами слуху. Ціни нижче, ніж у Одесі. Тому радимо записатися на першу консультацію. Адреса центру: вул. Городоцька 44. Також попередньо записатися на прийом можна за телефонами, які вказані на цій сторінці bettertone.com.ua/uk/contacts/lvov.


Похожие страницы:
Свежие страницы из раздела:
Предыдущие страницы из раздела:

Песни про Одессу

Песни про Одессу

Коллекция раритетных, колоритных и просто хороших песен про Одессу в исполнении одесситов и не только.

Отдых в Одессе

Отдых в Одессе

Одесские пляжи и курорты; детский и семейный отдых; рыбалка и зелёный туризм в Одессе.

2ГИС онлайн

Дубль Гис

Интерактивная карта Одессы. Справочник ДубльГис имеет удобный для просмотра интерфейс и поиск.

Одесский юмор

Одесский юмор

Одесские анекдоты истории и диалоги; замечательные миниатюры Михаила Жванецкого и неповторимые стихи Бориса Барского.