Драгобрат: насичений емоціями відпочинок

Раздел - Блоги про Одессу

Гірськолижний курорт Драгобрат є найбільш високогірним в Україні. Він характеризується унікальним рельєфом, крутими схилами, довжелезними трасами, гарним сніговим покриттям і розвиненою інфраструктурою.

Куда одесситам поехать на новогодние праздники

Туристичний комплекс розкинувся на стику хвойних лісів й альпійських луків, біля підніжжя карпатських гір – Стіг і Близниця, на висоті одна тисяча триста – одна тисяча сімсот метрів над рівнем моря. Від селища Ясиня його відокремлює вісімнадцять кілометрів, а від автотраси Ужгород – Івано-Франківськ – дев’ять кілометрів.

Найкращі варіанти проживання в Драгобраті

Забронювати готель в Драгобраті можна будь-якої цінової категорії! Гарні умови проживання, європейский рівень сервісу пропонують приватні садиби «Дім Звіздарюка» («Пролісок»), «Ялинка» і «Казка Карпат».

В Драгобраті розташована велика кількість міні-готелів, серед яких слід звернути увагу на наступні:

  • «У Роберта» й «Велика Ведмедиця»;

  • «Білий Едельвейс» і «Плай».

Хороші відгуки від туристів отримали готелі Драгобрата – «Вотавілю», «Марина» й «Снігова королева». Також можливо обрати непогані варіанти в населених пунктах, розташованих поблизу Драгобрату – в Ясині і Рахові, а також селах – Кваси і Лазещина.

Відпочинок і розваги в Драгобраті

Драгобрат іменують «Карпатським Сибіром», оскільки сніг в даній місцевості, завдяки значній висоті й унікальним кліматичним умовам, тримається досить довго – з листопада до кінця травня.

Траси тут доглянуті, різного рівня складності – для початківців, «червоні», «чорні». Всі вони добре підготовлені, завдяки використанню спеціальної техніки. Курорт ідеально підходить як для початківців, так і для екстремалів зимових видів спорту! Туристи для катання облюбовали гори Близниця, Перший Жандарм й Стіг.

У підніжжя гори Стіг функціонують крісельні й бугельні підйомники, є ретраки. Для недосвідчених лижників передбачені витяги «Оаза», «Вершина Карпат» і «Драгобрат». На курорті гостям пропонують зайнятися сноубордінгом, орендувати сані, пограти в більярд, відвідати фінську сауну, пройти оздоровчі й омолоджуючі процедури в Чан-СПА. Місцеві ресторани, кафе та колиби пригощають туристів смачними стравами гуцульської кухні.

На території Драгобрату працюють медичні пункти й точки прокату спортивного спорядження, є лижна школа, проводяться майстер-класи для фрірайдерів-початківців. В даній місцевості розташовані мальовничі гірські озера – Герешаска й Івор, Ворожеска й Апшінець, які рекомендується побачити хоча б раз у житті!

Песни про Одессу

Песни про Одессу

Коллекция раритетных, колоритных и просто хороших песен про Одессу в исполнении одесситов и не только.

Отдых в Одессе

Отдых в Одессе

Одесские пляжи и курорты; детский и семейный отдых; рыбалка и зелёный туризм в Одессе.

2ГИС онлайн

Дубль Гис

Интерактивная карта Одессы. Справочник ДубльГис имеет удобный для просмотра интерфейс и поиск.

Одесский юмор

Одесский юмор

Одесские анекдоты истории и диалоги; замечательные миниатюры Михаила Жванецкого и неповторимые стихи Бориса Барского.