Коли необхідно змінити холодильне обладнання

Раздел - Блоги про Одессу

Для зберігання медикаментів, квітів і харчових продуктів на площі торгових й промислових об'єктів в Одесі використовується різноманітне торгівельне обладнання. Вітрини, ларі, шафи й гірки підтримують якість продукції, продовжуючи її термін придатності.

Незважаючи на те, що сучасні морозильні та холодильні агрегати надійні й міцні, несвоєчасне проведення сервісного та технічного обслуговування призводить до поломок.

Коли необхідно змінити холодильне обладнання

Я впевнений, що ця стаття допоможе пересічному одеському підприємцю зрозуміти симптоми поломки пристроїв, що призводить до їх заміни.

Симптоми поломки холодильного обладнання

Наведемо найпоширеніші симптоми несправностей, які можуть свідчити про те, що холодильне обладнання необхідно замінити.

Сторонні звуки

Нетипові звуки: шум, стукіт, тріск не завжди говорять про серйозні поломки пристрою. Найчастіше чистка деталей від пилу та бруду допомагає позбутися від звуків, продовживши тим самим термін експлуатації обладнання. Однак тривала або повна відсутність сервісного або технічного обслуговування призведе до серйозних поломок: зупинці системи охолодження, перегріву двигуна. Такі великі поломки змусять змінювати запчастини, а, іноді, й міняти повністю пристрій на нову модель.

Недостатнє охолодження вмісту камер

Якщо виставлений певний температурний режим, але всередині камери він нестабільний, це може свідчити про два факти: або агрегат встановлений поблизу опалювальних систем (батареї, конвектори, кондиціонери, що працюють на обігрів), або поломки в системі пристрою. Для початку визначте чи не знаходиться поруч джерело тепла, це можуть бути навіть духовки або виробничі печі. Якщо холодильне обладнання встановлено в рекомендованому місці, зверніться до фахівців для виявлення причин і виду поломки.

Коли необхідно змінити холодильне обладнання

Механічні пошкодження зовнішнього корпусу пристрою

Тріщини на дверях і стиках, зламані петлі, порушення ізоляції знижує ефективність охолодження пристрою. Сюди ж відноситься прогниле дно в холодильнику або морозилці, яке стає причиною виникнення грибка, цвілі й поширення шкідливих бактерій. Найчастіше заміна деталі неможлива (особливо, якщо модель обладнання застаріла або не проводиться окремо в якості запчастини).

При виявленні механічних пошкоджень, рекомендуємо замовити нове техніку з Єевропи, яка вже була у використанні. Таке обладання коштує дешевше ніж в місцевих компаніях, але має європейську якість. Наприклад, холодильне обладнання у Львові має привабливіші ціни ніж в Одесі та Києві, тому що є можливість привозити його зі складів європейських постачальників.

Великі рахунки на електроенергію

Всі застарілі моделі холодильного обладнання споживають значно більше електроенергії в порівнянні з новими. Якщо ви бажаєте заощадити на витратах, краще придбати нові агрегати високого класу. Не варто забувати, що ремонт старих моделей обійдеться набагато дорожче через відсутність запасних частин, які більше не випускаються. Це ще раз говорить про раціональність покупки нової установки.


Похожие страницы:
Свежие страницы из раздела:
Предыдущие страницы из раздела:

Песни про Одессу

Песни про Одессу

Коллекция раритетных, колоритных и просто хороших песен про Одессу в исполнении одесситов и не только.

Отдых в Одессе

Отдых в Одессе

Одесские пляжи и курорты; детский и семейный отдых; рыбалка и зелёный туризм в Одессе.

2ГИС онлайн

Дубль Гис

Интерактивная карта Одессы. Справочник ДубльГис имеет удобный для просмотра интерфейс и поиск.

Одесский юмор

Одесский юмор

Одесские анекдоты истории и диалоги; замечательные миниатюры Михаила Жванецкого и неповторимые стихи Бориса Барского.