Навіщо розпашним воротам потрібна автоматика, і як її вибрати?

Раздел - Обзор

Автоматичні ворота зручно відкривати. Вам не доведеться виходити із салону авто, альтанки або будинку. Досить натиснути на кнопку пульта. Для закривання стулок навіть цього робити не доведеться, адже можна налаштувати функцію автозакривання.

Зручне керування здається основним призначенням приводу для воріт. Але головна перевага автоматики криється в іншому. Вона керує стулками максимально обережно. У результаті ворота з електроприводом служать довше за ворота, які відкривають і закривають вручну.

Автоматичні ворота зручно відкривати

Пам'ятка для тих, хто вперше вибирає автоматику для воріт

Серед різноманіття електроприводів знайти відповідний легко, якщо звернути увагу на таке:

  1. Характеристики. Автоматика повинна підходити для ваших воріт. Уявіть, що вибираєте між 2 електроприводами. 1-й призначений для воріт вагою до 350 кг. 2-й коштує трохи дорожче, зате підходить для воріт вагою до 400 кг. Ваші ворота важать 350 кг. Здається, купуємо 1-й і навіть трохи заощаджуємо. Насправді — ні. Якщо привод постійно працює на межі можливостей, він швидше виходить із ладу. Зате 2-й привод легко відкриє навіть стулки, що обважнюють наморозком.

  2. Відгуки. Поговоріть зі знайомими і сусідами або перегляньте соцмережі і спеціалізовані сайти.

  3. Бренд. Відомі виробники дорожать репутацією, тому стежать за якістю продукції і швидко усувають будь-які несправності. Наприклад, «АЛЮТЕХ» пропонує приводи для воріт із гарантією 3 роки. Тобто у вас буде 36 місяців на те, щоб переконатися у надійності автоматики.

Типи приводів

Є 3 види автоматики для розпашних конструкцій.

Телескопічні приводи підходять для воріт із шириною стулки до 3 м і вагою до 350 кг. Корпус може бути доповнений світлодіодним підсвічуванням.

Важільні приводи підходять для воріт із шириною стулки до 3 м, вагою до 400 кг і суцільним заповненням. Таку автоматику легко встановити самостійно.

Лінійні приводи потужні і надійні, в разі потреби швидко переводяться у режим ручного керування. Підходять для воріт із шириною стулки до 5 м і вагою до 500 кг.

До приводів будь-якого типу можна підключити фотоелементи (які не дадуть стулкам закритися, якщо на в'їзді зупиниться автомобіль або пішохід) і сигнальну лампу (яка повідомить про відкривання стулок).

Висновок

Автоматика не лише спростить керування розпашною конструкцією, але і продовжить термін її служби. Для невеликих воріт підійдуть телескопічні або важільні електроприводи, для великих — лінійні.

Перед купівлею ознайомтеся з відгуками та умовами гарантії. Це дозволить вибрати автоматику для розпашних воріт, яка не завдасть клопоту під час використання і довго прослужить.


Похожие страницы:
Свежие страницы из раздела:
Предыдущие страницы из раздела:

Песни про Одессу

Песни про Одессу

Коллекция раритетных, колоритных и просто хороших песен про Одессу в исполнении одесситов и не только.

Отдых в Одессе

Отдых в Одессе

Одесские пляжи и курорты; детский и семейный отдых; рыбалка и зелёный туризм в Одессе.

2ГИС онлайн

Дубль Гис

Интерактивная карта Одессы. Справочник ДубльГис имеет удобный для просмотра интерфейс и поиск.

Одесский юмор

Одесский юмор

Одесские анекдоты истории и диалоги; замечательные миниатюры Михаила Жванецкого и неповторимые стихи Бориса Барского.