Безкоштовні онлайн-конференції для вчителів в Україні

Раздел - Блоги про Одессу

Після того, як в Україні був введений карантин у зв'язку з коронавірусів, школи і університети перейшли на дистанційне навчання. Вчителі також не залишилися осторонь, так як отримали можливість вдосконалювати свої педагогічні навички онлайн.

Безкоштовні онлайн-конференції для вчителів в Україні

Чому важливо відвідувати онлайн-конференції?

Педагогічна майстерність наставника - важливий фактор, що визначає якість навчання підростаючого покоління. Компетентність педагога повинна відповідати мінливих запитам суспільства до результатів підготовки випускників. Тому сучасний професіонал відчуває потребу в самовдосконаленні, безперервному розвитку. Класичні курси підвищення кваліфікації відрізняються такими недоліками, як значні витрати часу і коштів на проїзд до місця навчання, недостатня гнучкість в наповненні теоретичного блоку навчальних програм, переважання традиційних лекційних методів.

З огляду на існування накопичувальної системи профпідготовки, сайт naurok.com.ua пропонує безкоштовні наукові конференції. Це ідеальний формат демонстрації інновацій — онлайн-конференції для вчителів.

Безкоштовні онлайн-конференції для вчителів в Україні

Які переваги?

Така схема профосвіти, заснована на застосуванні інформаційно-комунікаційних технологій, занурює в круговорот новинок теорії і практики, дає шанс продемонструвати власний унікальний досвід широким колам учительства на всеросійському і міжнародному рівнях. Учасники фестивалів мають неоціненну можливість вирости особистісно та професійно, а також успішно пройти атестацію на кваліфікаційну категорію. Такий формат вдосконалення майстерності доступний в зручний час, в комфортній обстановці.

Онлайн-конференції — інструмент, що допомагає вчителям вирішувати такі завдання:

  • представляти свої інноваційні педтехнології, що забезпечують поліпшення якості результатів навчаються в умовах реалізації федеральних державних освітніх стандартів;

  • проводити апробацію розроблених прийомів ведення навчального процесу з аналізом їх результативності;

  • удосконалювати науково-методичну діяльність в дошкільному закладі, в загальноосвітній або спортивній школі, коледжі, будинку творчості та ін.

Електронні конференції - простір для трансляції результатів проектно-дослідницької діяльності в інтерактивному режимі, що дозволяє обговорити дискусійні питання сучасності, уявити знахідки в області інноватики, а також досягнення учнів, що підтверджують їх ефективність.

Безкоштовні онлайн-конференції для вчителів в Україні

Популярне спілкування online дозволяє викладачеві, який проводить заняття, вибудовувати діалог зі слухачами, які перебувають на самих різних територіях, в продовження online-сеансу. При цьому на основі віддаленого доступу проводиться не тільки лекція, а й індивідуальні консультації, аргументація думок, дискусія.

Навіть коли ви знаходитесь на самоізоляції чи відпочиваєте на морі, ви можете самовдосконалюватися, бути серед важливих і цікавих подій.

Песни про Одессу

Песни про Одессу

Коллекция раритетных, колоритных и просто хороших песен про Одессу в исполнении одесситов и не только.

Отдых в Одессе

Отдых в Одессе

Одесские пляжи и курорты; детский и семейный отдых; рыбалка и зелёный туризм в Одессе.

2ГИС онлайн

Дубль Гис

Интерактивная карта Одессы. Справочник ДубльГис имеет удобный для просмотра интерфейс и поиск.

Одесский юмор

Одесский юмор

Одесские анекдоты истории и диалоги; замечательные миниатюры Михаила Жванецкого и неповторимые стихи Бориса Барского.