Вирушаємо на роботу в Європу — де заробити за кордоном?

Раздел - Блоги про Одессу

Зарплати в країнах Євросоюзу на порядок вище, ніж в Україні та Одесі. Тому багато одеситів прагнуть виїхати на заробіток за кордон. Отримуючи гонорар у твердій валюті люди здатні швидко розв'язати житлове питання або накопичити на автомобіль та розв’язати інші побутові питання. Плюс до всього отриманий досвід стане хорошим доповненням до резюме при подальшому працевлаштуванні на території України.

Поиск работы за границей

Важливі нюанси працевлаштування

Студентська молодь і українці без спеціальної кваліфікації зазвичай прагнуть потрапити на роботу в США. Це обумовлено привабливими американськими програмами з працевлаштування, повним соціальним пакетом і медичним страхуванням.

Перед вибором нового місця роботи за межами України потрібно визначитися з наступними важливими нюансами:

  • Язиковим бар'єром. Не завжди знань усної англійської досить для працевлаштування на престижну роботу, особливо не в англомовній країні. Тому вивчення державної мови є обов'язковою вимогою до працівників.

  • Відповідними вакансіями та розміром заробітної плати. Набагато простіше працевлаштуватися, чітко знаючи відповідну до вимог претендента посаду. У випадку з зарплатою потрібно враховувати супутні витрати на проживання та харчування в незнайомому місті.

  • Професійною освітою і наявністю досвіду. Це питання особливо актуальне для претендентів на довгострокове співробітництво з гідну оплату в престижній компанії.

  • Грамотна підготовленим резюме. Для європейських роботодавців важливо резюме, складене здобувачем. Тому неприпустимі граматичні помилки, неточності в паспортних даних або неграмотний переклад державною мовою.

  • Правильністю оформлення документації необхідної для офіційної роботи за кордоном. У різних державах список документації може відрізнятися. Його можна уточнити в консульстві або на його офіційному сайті в інтернеті.

  • Ознайомленням з законодавством країни, де належить працювати. Незнання законів іншої держави не звільняє від відповідальності. Це може привести до серйозних адміністративних стягнень і конфліктів з поліцією. Особливо проблема актуальна в азійських країнах, де увага приділяється релігійним правилам.

Сьогодні високооплачувану роботу за кордоном пропонують різноманітні агентства, де безліч актуальних пропозицій від роботодавців з різних країн за межами України. Претенденту залишиться відправити резюме роботодавцю і дочекатися від нього запрошення.

Вирушаємо до Італії

Українці давно оцінили переваги роботи на території Італії. Це обумовлено великою кількістю вакансій для здобувачів різних професій і кваліфікації. Чоловікам без спеціальної освіти підійде сезонна робота зі збору врожаю. В інших випадках потрібна професійна кваліфікація.

Більше пощастило представницям прекрасної половини суспільства. В Італії постійно потрібні:

  • прибиральниці та посудомийки;
  • доглядальниці та покоївки;
  • офіціантки та продавці;
  • виробничі співробітниці.

Важливо враховувати, що розмір зарплати навіть на одній посаді сильно відрізняється, як і вимоги, що пред'являються до претендентів. Все залежить від регіональної прив'язки до працевлаштування. Серед українців користується популярністю південна частина країни. Тут менше вимог до претендентів, зручні умови роботи, надання житла роботодавцем і не обов'язково знання італійської. Але це вплинуло на розмір зарплати причому в гіршу сторону. Тут співробітники отримують на 150-200 євро менше, ніж в інших регіонах держави.

Працюємо в Німеччині

ФРН — високорозвинена держава зі стабільною економікою, яка постійно розвивається і поліпшується, надаючи багато вакансій для роботи. Головною робочою сферою Німеччини є промисловість.

Однак на працевлаштування в даній сфері зайнятості, де постійно впроваджуються нові технології, можуть претендувати тільки робочі з високою кваліфікацією. У ФРН спостерігається нестача наукових співробітників і фахівців в галузі машинобудування. Хоча українцям не складно буде влаштуватися різноробами. У більшості європейських країн завжди потрібна фізична сила.

Серед жіночого контингенту на роботу потрібні посудомийки, покоївки, прибиральниці, тобто персонал що обслуговує навіть без знання мови. Якщо є освіта і хороші пізнання в німецькому, то коло вакансій різко збільшується, як і розмір зарплати.

На заробітки до Великобританії

Далеко не всі українці погоджуються їхати на заробіток до Великобританії. Це обумовлено тим, що роботодавці країни пред'являють високі вимоги до претендентів. Тому вирушаючи працювати в Англію потрібно зважити власні можливості. Тут складно знайти роботу різноробом. Чи не вийде працевлаштуватися людям, які не володіють досконально державною мовою.

Песни про Одессу

Песни про Одессу

Коллекция раритетных, колоритных и просто хороших песен про Одессу в исполнении одесситов и не только.

Отдых в Одессе

Отдых в Одессе

Одесские пляжи и курорты; детский и семейный отдых; рыбалка и зелёный туризм в Одессе.

2ГИС онлайн

Дубль Гис

Интерактивная карта Одессы. Справочник ДубльГис имеет удобный для просмотра интерфейс и поиск.

Одесский юмор

Одесский юмор

Одесские анекдоты истории и диалоги; замечательные миниатюры Михаила Жванецкого и неповторимые стихи Бориса Барского.