Вибираємо меблі в кухню

Раздел - Обзор

Кухонні куточки, стільці, столи, шафи - основна складова меблів для кухні. Саме кухня облаштовується в одеській квартирі одна з перших, після сантехніки у ванній. Іноді здається, що облаштувати ту чи іншу кімнату простіше простого, але далеко не завжди виходить враховувати всі нюанси.

Вибираємо меблі в кухнюŽ

Стіл

Дуже зручно використовувати кухонні столи, які складаються. Такий стіл практично не займає місце, коли Ви і їм не користуєтеся. Але, якщо у Вас велика площа кухні, тоді рекомендуємо поставити великий красивий стіл. Відмінно буде дивитися, як круглий, так і прямокутний.

Якщо Ви не плануєте його пересувати, тоді можна сміливо купувати дерев'яний. Якщо ж Вам потрібно буде періодично його рухати, то дерев'яний стіл дуже важкий. Напевно, так само як і скляний.

Вибір кухонного столу в першу чергу залежить від розміру приміщення. Погодьтеся, що масивний дерев'яний стіл, настільки доречний у великій їдальні, буде безглуздо виглядати на маленькій кухні. Не кажучи вже про те, що він просто буде забирати дорогоцінні сантиметри площі. Можливо, на маленькій кухні оптимальними стануть столи-трансформери? Різновидів кухонних столів, пропонованих вітчизняними виробниками, велика кількість.

Стільці

Якщо Ви придбали кухонний куточок, тоді Вам потрібно кілька стільців на випадок гостей. Ми рекомендуємо купувати розкладні стільці. Щоб їх можна було скласти і акуратно поставити в комору або на балкон. А при необхідності розкласти і розмістити всіх гостей.

Якщо ж Ви використовуєте виключно стільці, рекомендуємо віддати перевагу зі зручною спинкою. Перед покупкою випробуйте їх на собі. Бо якщо спинка буде незручною, Вам буде некомфортно.

Для зручності в кухні повинно бути місце для комфортного проведення часу. Адже готуємо ми кожен день і не один раз. Тому всі меблі повинна відповідати розмірам. І гармонійно вписуватися як в інтер'єр, так і в розміри приміщення.

Вибираємо меблі в кухню

Кухонні куточки

Вони багатофункціональні, зручні і комфортні. Які вони повинні бути:

  • Як правило, в більшості в середині можна зберігати речі, якими Ви рідко користуєтеся.

  • Сидіти на кухонному куточку м'яко і зручно. Особливо якщо порівнювати з твердої табуреткою без спинки.

  • Завдяки кутовий формі, значно економить місце.

Важливо! Вибирайте такий куточок, про який Ви не будете заглиблюватися кожен раз, коли заходите в кухню. Тобто вибирайте оптимальний за розміром. А з огляду на різноманітність дизайнів, підбирайте під свій інтер'єр.


Похожие страницы:
Свежие страницы из раздела:
Предыдущие страницы из раздела:

Песни про Одессу

Песни про Одессу

Коллекция раритетных, колоритных и просто хороших песен про Одессу в исполнении одесситов и не только.

Отдых в Одессе

Отдых в Одессе

Одесские пляжи и курорты; детский и семейный отдых; рыбалка и зелёный туризм в Одессе.

2ГИС онлайн

Дубль Гис

Интерактивная карта Одессы. Справочник ДубльГис имеет удобный для просмотра интерфейс и поиск.

Одесский юмор

Одесский юмор

Одесские анекдоты истории и диалоги; замечательные миниатюры Михаила Жванецкого и неповторимые стихи Бориса Барского.