Страхування не виходячи із дому

Раздел - Статьи

Страхування не виходячи із дому

В сучасному світі, коли всі проблеми можна вирішити не відходячи від комп'ютеру, дуже зручним буде навіть оформлення он-лайн страхового полісу будь-якого типу. Страхова компанія «Юнісон страхування» здатна надати вам таку послугу. Щоб оформити інтернет страхування вам знадобиться:

  • перейти на сайт компанії «Юнісон Страхування»;
  • заповнити спеціальну форму для подання заяви на сайті;
  • отримати поштою готовий договір і поставити на ньому підпис.

Он-лайн страхування дуже зручне для тих у кого весь час бракує часу, щоб знайти де ж той офіс страхової компанії, поїхати туди і відстояти чергу. В інтернеті все набагато простіше, одразу після заповнення форми з вами найближчим часом зв’яжеться наш менеджер, щоб розповісти вам детальніше про вид полісу, який ви обрали і підтвердити замовлення. Надалі вам поштою надішлють працівники компанії «Юнісон страхування» вже реальний договір на папері, офіційно завірений і дійсний.

Нащо потрібно страхування?

Основним принципом страхування є принцип взаємодопомоги. Ті застраховані у яких нічого не сталося, на перший погляд вклали гроші в страхування марно. Але з іншого боку на ці внески отримали виплати люди, які потрапили в біду, з якими трапився один з безлічі страхових випадків. Так само, якщо у вас трапиться якась халепа, інші люди, по суті, допоможуть вам своїми грошима. А життя – дуже несподіване, тому не можна так просто стверджувати, що з вами точно нічого не може трапитися.

Весь світ давно вже оформлює страховки, і лише в пострадянські країни розуміння необхідності даної фінансової послуги приходить повільніше. У розвинених країнах люди розуміють, що це дозволить їм полегшити наслідки несприятливих подій і небезпек які їх оточують. Вже сьогодні життя неможливе без страхування, тому багато країн вводять обов'язкові види страхування, такі як ОСАГО, в народі іменується як "автоцивілка" або "автоцивілка". Все більшої популярності набуває авто страхування КАСКО. Обов’язковим зараз є і страхування при виїзді за кордон. Також у багатьох європейських країнах медичне страхування є обов'язковим.

Компанія «Юнісон страхування» надає повний спектр страхових послуг,  тож ви можете повністю довірити нам свою страховку, бо висококваліфіковані співробітники пречудово розуміють як важливо вам застрахувати життя чи власне майно, щоб потім не виникали ніякі проблеми. Заходьте на сайт компанії «Юнісон страхування» і застрахуйте своє життя он-лайн просто зараз, або отримайте безкоштовну консультацію від спеціаліст.

Песни про Одессу

Песни про Одессу

Коллекция раритетных, колоритных и просто хороших песен про Одессу в исполнении одесситов и не только.

Отдых в Одессе

Отдых в Одессе

Одесские пляжи и курорты; детский и семейный отдых; рыбалка и зелёный туризм в Одессе.

2ГИС онлайн

Дубль Гис

Интерактивная карта Одессы. Справочник ДубльГис имеет удобный для просмотра интерфейс и поиск.

Одесский юмор

Одесский юмор

Одесские анекдоты истории и диалоги; замечательные миниатюры Михаила Жванецкого и неповторимые стихи Бориса Барского.