Одна сума, різні авто: обираємо між Toyota Corolla X і Honda Civic VIII

Раздел - Блоги про Одессу

Здавалося б, що між ними спільного? У Corolla класичний дизайн і спокійна динаміка, у  Honda Civic  - драйверський характер і футуристична зовнішність. Утім, покупці нерідко роблять вибір між ними.

обираємо між Toyota Corolla X і Honda Civic VIII

Ми порівняли суперників і визначили, який з них краще взяти на вторинному ринку. При порівнянні спиралися на цінник в 250 тис. гривень. У нього вкладається восьме покоління «Цивика» і десяте покоління «Королли» в дорестайлінг.

Якщо ваш бюджет дозволяє,то краще придбати новеньку toyota corolla в Києві, яка після рестайлінгу стала більш престижнішою та елегантнішою.

Що під капотом?

Для «Королли» в нашій країні пропонувалося два мотора - 1,4 л з 97 л. с. і 1,6 л з 124 л. с. Обидва працювали з механікою, для 1,6 альтернативою служив п'ятиступінчастий робот.

На вторинному ринку частіше зустрічається мотор 1,6 (89% пропозицій). До сотні він розгониться за 12,1 сек., Витрачає 6,7 л бензину. В цілому це надійний агрегат, але із застереженням, що ви будете своєчасно його обслуговувати і заливати якісне масло і паливо.

Від народження тойотовский мотор має велику витрату масла - до двох літрів на 10 тис. Км. Навіть офіційна документація допускає витрата до 1 літра на 1 000 км, тому міняти масло потрібно кожен 7-10 тис. Км і регулярно перевіряти масляний щуп.

Ще одна типова проблема Corolla - поточна помпа. Інколи це відбувається на самих маленьких пробігах, благо помпа недорога - від 2 000 гривень.

До механіці претензій немає, тут навіть зчеплення ходить не менш 150 тис. Км. А ось у «робота» швидко зношуються диски зчеплення, вмирає блок управління і актуатор. Ціни на ремонт - від 3 до 30 тис. грн залежно від того, що зламається. А ще він доставляє дискомфорт при русі: перемикається нервово, а при зупинці на світлофорах і в пробках вимагає переходити на нейтралці (якщо, звичайно, хочете продовжити життя «роботу»).

«Цивік» доступний з двома моторами: бензиновим 1,8 л на 140 л. с. і гібридним 1,3 л на 95 л. с.

У продажу найчастіше зустрічається двигун 1,8 л. З ним автомобіль розганяється всього за 9,1 секунди до сотні і споживає 6,6 л палива. Мотор невибагливий, але через особливої ​​прихильності каталізатора вимагає стеження за системою охолодження. На 150 тис. Км пробігу можна зіткнутися з течею сальників коленвала і распредвала.

В цілому 1,8-літровий мотор дуже надійний, як і КПП. У парі до нього додається шестиступінчаста механіка і п'ятиступінчастий автомат.

Хто виграє по оснащенню?

За оснащенням автомобілі схожі. Уже в базі обидва мають кондиціонер, електросклопідйомники і аудіосистему. У топових комплектаціях доступна навігація, датчики дощу і світла, круїз-контроль і легкосплавні диски.

За якістю пластика тут паритет - комбінація м'якого і жорсткого пластика, який з часом починає поскрипувати.

За багажнику виграє «Королла». Туди поміщається 450 л вантажу, в багажник «Цивика» - 385 л. Та й інтер'єр у « Тойоти » виглядає звичніше, ніж у «космічного» Civic. Хоча треба віддати належне «Хонді»: прилади тут читаються відмінно.

Ходова

Підвіска у «Тойоти» проста і надійна: спереду "Макферсон", ззаду - торсіонна балка. Після 2009 року нарікань по ній немає зовсім: практично всі елементи доживають до 150 тис. Км. До 2009 року власники скаржилися на:

  • запотівають на 100 тис. км задні амортизатори (2500 грн за пару);
  • виходять з ладу датчики ABS, які змінюються разом з маточиною (від 3 200 грн);
  • втулки стабілізатора (100 грн за штуку).

У «Хонди» спереду той же «Макферсон», ззаду - багаторичажка. На ходу машина комфортніша і динамічна, краще слухається керма і добре входить в повороти.

Якщо порівнювати з ліквідності, тут однозначно виграє «Королла». «Тойота» йде в середньому за 23 дні, «Хонда» - за 28. У ціні втратите 9%, з «Цивик» - 12%.

Та й попит на Corolla в три рази більше, ніж на Civic. За останні три місяці через спеціальні сервіси в інтернеті її перевірили 37 613 раз, Civic ж - 9 657 разів.


Похожие страницы:
Свежие страницы из раздела:
Предыдущие страницы из раздела:

Песни про Одессу

Песни про Одессу

Коллекция раритетных, колоритных и просто хороших песен про Одессу в исполнении одесситов и не только.

Отдых в Одессе

Отдых в Одессе

Одесские пляжи и курорты; детский и семейный отдых; рыбалка и зелёный туризм в Одессе.

2ГИС онлайн

Дубль Гис

Интерактивная карта Одессы. Справочник ДубльГис имеет удобный для просмотра интерфейс и поиск.

Одесский юмор

Одесский юмор

Одесские анекдоты истории и диалоги; замечательные миниатюры Михаила Жванецкого и неповторимые стихи Бориса Барского.