4 фактори, що підвищують вартість квартири

Раздел - Обзор

Зараз існує дуже багато пропозицій на ринку нерухомості України, інвестор обирає той чи інший житловий комплекс в залежності від пріоритетного для нього напряму, схеми фінансування, благонадійності забудовника, бюджету та особистих естетичних переваг. Існує також цілий ряд факторів, що підвищують вартість житлової нерухомості.

Как снять квартиру в Одессе.

Вдала локація нерухомості – запорука успіху

Даний фактор дуже важливий як для мешканців мегаполісів, так і курортних міст. Це можна перевірити, користуючись послугами онлайн-сервісу OLX. Так, якщо потрібно житло Одеса може запропонувати варіанти подобових квартир, які розташовані у центрі та біля курортних локацій, квартири з видом на море будуть значно дорожчими, ніж варіанти на околиці Одеси.

Що стосується мешканців мегаполісів, особливо родин з дітьми дошкільного та шкільного віку, то найбільш затребуваними будуть саме квартири, розташовані біля метро, ціна оренди такого житла є найвищою.

Безпека житла дуже важлива

Безпека житла є дуже важливою для мешканців новобудов, тож вартість квартири буде вище, якщо житловий комплекс в змозі надати:

  • зачинену територію;

  • наявність огорожі;

  • наявність паркомісць для мешканців;

  • системи зовнішнього відеоспостереження;

  • охорону.

Складно переоцінити такі переваги, як безпека мешканців будинку, збереження їх автотранспорту, можливість організувати вільний доступ швидкої допомоги чи пожежної машини до будинку.

Власна інфраструктура будинку підвищує вартість житла

Сучасні мешканці густонаселених міст перебувають у стані перманентного цейтноту, тож вони не бажають витрачати вільний час, щоб кудись їхати після роботи. Якщо у житловому комплексі є аптека, продовольчий магазин, пункт обміну валют, салон краси, спортивний та дитячий клуби, кав’ярня або навіть ресторан, то це дуже зручно. Відповідно до цього і вартість житла в такому житловому комплексі буде значно вищою, ніж у будинку, поруч з яким немає розвиненої інфраструктури.

Новостройки Одессы

Житло у сучасних будинках коштує дорожче

Існує цілий ряд критеріїв, що підвищують вартість квартири в новобудові, серед них і стильне архітектурне рішення будинку, і сучасні системи енергоефективності, і автономні системи опалення. Людям дуже подобаються сучасні проєкти, що так не схожі на типові панельні будинки. Елементи статусності та комфорту позитивно впливають на зростання вартості житла.


Похожие страницы:
Свежие страницы из раздела:
Предыдущие страницы из раздела:

Песни про Одессу

Песни про Одессу

Коллекция раритетных, колоритных и просто хороших песен про Одессу в исполнении одесситов и не только.

Отдых в Одессе

Отдых в Одессе

Одесские пляжи и курорты; детский и семейный отдых; рыбалка и зелёный туризм в Одессе.

2ГИС онлайн

Дубль Гис

Интерактивная карта Одессы. Справочник ДубльГис имеет удобный для просмотра интерфейс и поиск.

Одесский юмор

Одесский юмор

Одесские анекдоты истории и диалоги; замечательные миниатюры Михаила Жванецкого и неповторимые стихи Бориса Барского.