Доступний варіант житла в столиці - квартира в передмісті

Раздел - Статьи

Згідно з опитуванням одного з одеських телеканалів, багато одеситів мріють про власну квартиру в Києві. Нерухомість в столиці - це непогана інвестиція та можливість отримати додаткові вигідні можливості. Київ, як мегаполіс, активно розвивається, обсяг ринку новобудов збільшується і, як наслідок, зростає вартість квартир в нових житлових комплексах. Тому, це привід, щоб тверезо оцінити свої доходи, накопичення, фінансові можливості та задуматися над купівлею нерухомості в околицях столиці.

Доступний варіант житла в столиці - квартира в передмісті

Квартира в передмісті Києва

У 30-кілометровій зоні від Києва перебувають понад 10 найбільш популярних населених пунктів, де активно ведеться будівництво нових житлових комплексів з розвиненою транспортною інфраструктурою і хорошою транспортною розв'язкою. Що дозволяє дістатися до столиці в середньому за 20-40 хвилин і залежить від швидкості транспорту. Цей факт як додатковий стимул для залучення покупців нерухомості в передмістя. Самі квартири в Київській області стоять на 15-35% дешевше аналогічних. Наприклад, квартири в новому житловому комплексі «Львівський маєток» в місті Вишневе, всього в 2-х кілометрах від Києва.

Планування 2 кімнатної квартири - http://lvivskiy-maetok.com.ua/plans, яке відмінно підійде для молодої сім'ї з дитиною. Квартири обладнані усіма необхідними системами: електропостачання з лічильником на кожному поверсі, водопостачання з індивідуальними лічильниками, системами безпеки та комунікації. Поруч з комплексом знаходиться торговий центр, а в 10 хвилинах ходьби: лікарня, дитячий садок, школа та відділення банків.

Квартири в новому житловому комплексі «Львівський маєток» в місті Вишневе

Заміський житло дає широкий вибір пропозицій і можливостей для комфортного життя. Також перед купівлею можна обрати: кількість кімнат, площу квартири, поверх, вигляд з вікна та знайти приємних сусідів.

Квартири в новому житловому комплексі «Львівський маєток» в місті Вишневе

Перед внесенням основної суми за квартиру обов'язково перевірте всю належну документацію забудовника, щоб упевнитися в успішному введенні попередніх його проектів. Щоб знизити ризики та звести їх до мінімуму - вибирайте і звертайте вашу увагу в першу чергу на великі, успішні, перевірені часом житлові проекти.

Песни про Одессу

Песни про Одессу

Коллекция раритетных, колоритных и просто хороших песен про Одессу в исполнении одесситов и не только.

Отдых в Одессе

Отдых в Одессе

Одесские пляжи и курорты; детский и семейный отдых; рыбалка и зелёный туризм в Одессе.

2ГИС онлайн

Дубль Гис

Интерактивная карта Одессы. Справочник ДубльГис имеет удобный для просмотра интерфейс и поиск.

Одесский юмор

Одесский юмор

Одесские анекдоты истории и диалоги; замечательные миниатюры Михаила Жванецкого и неповторимые стихи Бориса Барского.